دات نت نیوک

نمایشگاه برگزیدگان نخستین جشنواره ملی عکس معدن

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
نمایشگاه برگزیدگان نخستین جشنواره ملی عکس معدن

نمایشگاه برگزیدگان نخستین جشنواره ملی عکس معدن از روز چهارشنبه 1 آذرماه 1396، ساعت 16 در موزه عکسخانه شهر افتتاح می‌شود.


نخستین جشنواره ملی عکس معدن در تابستان امسال به همت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) برگزار شد. در این جشنواره از مجموع ٢ هزار آثار ارسال شده برای هیات داوری، ٧٣ اثر به بخش مسابقه راه پیدا کرد و در نهایت از ١١اثر تقدیر شد.

نمایشگاه نخستین جشنواره ملی عکس معدن برگزیده‌ای از عکس‌های راه یافته به بخش مسابقه این جشنواره است. هدف برگزاری جشنواره عکس معدن، استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با بخش معدن و صنایع معدنی، ایجاد ارتباط بین اهالی فرهنگ و هنر با مسئولان این بخش است.

داوری این جشنواره بر عهده اکبر عالمی، سیف ا... صمدیان، مسعود زنده‌روح کرمانی، مهدی علی‌پور، رضا معطریان و ساعد نیکزاد بود.

علاقه‌مندان برای بازدید می‌توانند تا روز شنبه 25 آذرماه 1396 در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 13 و 14 تا 17 و پنج شنبه از ساعت 9 تا 13 به موزه عکسخانه شهر واقع در میدان هفتم تیر، میدان بهارشیراز، بوستان بهارشیراز مراجعه کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88848993 تماس بگیرند.

> ایجاد شده توسط:axkhaneh
>دسته بندی:
تعداد بازدید 2938 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها: نمایشگاه موزه عکس معدن
 
 
 
  نظرات

نظری وجود ندارد.